Terapeuci

Anna Błażowska

dietetyk, terapeuta TCM

Prowadzi doradztwo oraz szkolenia z zakresu zdrowego żywienia i zmiany stylu życia. Swoje terapie opiera na wiedzy zdobytej w Szkole Medycyny Chińskiej oraz licznych kursach specjalistycznych pod okiem wybitnych nauczycieli z Polski oraz ze świata min. prof. Li Jie.

Dorota Wątrobska

refleksolog

Absolwentka Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego, 4,5 roku studiów na Akademii Medycznej na wydziale lekarskim. Dyplomowana terapeutką refleksologii stóp metodą meridianową oraz refleksologii głowy i twarzy. Ukończyła Międzynarodową Akademię Refleksologii w Warszawie (International Academy of Reflexology & Meridian Therapy).

Beata Romanowska

masażystka

Ukończyła 3 – letnią szkołę masażu we Wrocławiu. Specjalizuje się w masażu twarzy oraz masażu limfatycznym i relaksacyjnym. Osoba niedowidząca, uwrażliwiona na zmysł dotyku.

Karol Romanowski

masażysta

Ukończył 3 – letnią szkołę masażu we Wrocławiu. Specjalizuje się w masażach leczniczych, przeciwbólowych, sportowych oraz relaksacyjnych. Osoba niewidoma, uwrażliwiona na zmysł dotyku.

Anita Rynowiecka

terapeutka TCM

Absolwentka Szkoły Tradycyjnej Medycyny Chińskiej TOMO w Gdańsku.
W swej praktyce stosuje wiedzę z zakresu dietetyki, ziołolecznictwa, akupunktury i moksybucji.
Propaguje holistyczne podejście do procesu leczenia oraz profilaktyki zdrowia.
Swoje umiejętności terapeutyczne pogłębia uczestnicząc w specjalistycznych seminariach z zakresu akupunktury, ziołolecznictwa i Qi Gongu, prowadzonych przez wybitnych terapeutów i nauczycieli z Polski i Europy.
Na co dzień miłośniczka przyrody i muzyki. Od lat praktykuje Qi Gong – obecnie rozpowszechnia tą praktykę prowadząc zajęcia.

Dagmara Mościbrocka

terapeutka masaży orientalnych i Ayurwedyjskich oraz fizjoterapeutka urologii kobiet.

Ukończyła Fizjoterapię w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia. Poprzez świadomą pracę z ciałem dostrzega recepturę na optymalizację zdrowia, zapobieganie chorobom i życie w radości oraz witalności.

Lloyd Simoes

fizjoterapeuta

Ukończył  College of Phisical Terapist  of British Columbia jako dyplomowany fizjoterapeuta oraz Candian Alliance of Physiotherapy.